Kina w Warszawie

kina w warszawie, co zobaczyć mieszkając w warszawie
kina w warszawie, co zobaczyć mieszkając w warszawie

Warszawa, stolica Polski, stolica kultury, w przybytki kultury bogata.

wręcz zachwyca wyborem kina alternatywnego, kina mainstreamowego najwyższej definicji oraz kina plenerowego latem. Pozwól że wybór warszawskiego kina przybliżę.

 

W warszawie kino alternatywne kwitnie w najlepsze, wiele jest miejsc świetnych i wyjątkowych, prezentujące filmy znamienitych artystów z całego świata. W Warszawie cenimy różnorodność i nietuzinkowość.

Kino Muranów,  ul Andersa 5, usytuowane tuż na skraju linii metra ratusz arsenał, jest doskonałym miejscem, gdzie warto wybrać się z całą rodziną lub samemu, poszukując wrażeń wysublimowanych. mnogość i jakość dzieł wyświetlanych w tym kinie zachwyca, jednocześnie urzekając kameralną atmosferą i socjalmodernistyczną dekoracją architektoniczną, bardzo dobre, kino z wieloletnią tradycją.

Kino Iluzion, Muzeum Sztuki Nowoczesnej ul. Narbuta 50a, Usytuowane pomiędzy stacjami metro Pole Mokotowskie a metro Racławicka. Otoczone naturą pobliskiego skwerku, alternatywne kino, dość blisko spacerem od naszych apartamentów. Nowoczesne kino, prezentujące w sowim repertuarze mieszankę dzieł archiwalnych oraz nowoczesnych wydarzeń filmowych.

U-Jazdowski Kino, Centrum Sztuki Współczesnej, ul. jazdów 2, Niezależnne, alternatywne kino i galeria sztuki, bardzo artystyczne miejsce, pełne nietuzinkowych eksperymentalnych pokazów. odbywają się tu także eventy i wydarzenia, spotkania z autorami i więcej.

Jeżeli zapragniecie się wybrać na komedię romantyczną, film akcji czy inny dramat, to z pewnością znajdziecie w Warszawie kino dla siebie.Warszawa jest dobrze uposażona w kina głównego nurtu, jest ich tu mnóstwo.

Z nowoczesnymi technikami projekcji, potężnymi głośnikami przestrzennymi, ruchomymi krzesłami, 4D i czego jeszcze dusza zapragnie, warszawskie kina potrafią zrobić wrażenie i nie odstają na ksztynę wobec kin największych miast świata. możecie je znaleść w praktycznie każdym większym centrum handlowym w warszawie. Jednymi z najbardziej znanych są:

Cinema City Arkadia, al. Jana Pawła II 82. Kino w Centrum Handlowym Arkadia jest olbrzymim nowoczesnym kinem posiadającym 15 nowoczesnych sal gotowych pomieścić w tym samym czasie aż 2800 osób.

Multikino Złote Tarasy ul. Złota 59. Kino usytuowane w samym centrum, tuż obok dworca centralnego w Galerii Handlowej Złote Tarasy, posiada 10 sal kinowych, 935 miejsc, i również jest popularnym wyborem mieszkańców Warszawy.

Kinoteka Pałac Kultury, Plac defilad 1, Kino usytuowane w samym sercu warszawy, bezpośredio w Pałacu Kultury i Nauki jest jednym z najstarszych kin w Warszawie.

Kino Luna ul. Marszałkowska 28, Jedno z najstarszych kin w Warszawie, posiadające 2 ekrany i 650 miejsc dla gości, znajduje się bardzo blisko naszych apartamentów HostingWarsaw.

Atlantik Cinema ul. Chmielna 33, Umiejscowione na Chmielnej, jednej z najładniejszych i najczęściej uczęszczanych prez turystów ulic warszawy będzie doskonałym miejscem by odpocząć po długim dniu zwiedzania, posiada 4 sale i 794 miejsc dla gości.

Miłego oglądania!