Жемчужины Варшавы

Hosting Warsaw Apartments - красивые, комфортабельные апартаменты

Создано с осознанием и художественной тщательностью

имея в виду самый полезный опыт

Живет в Варшаве.

Apartament Rozkosz Czereśni Marszałkowska 27 Warszawa, wynajem długoterminowy, wynajem krótkoterminowy, airbnb warsaw.

Apartament Rozkosz Czereśni

Kuchnia tego apartamentu jest zachwycająca. Atmosfera jest nasycona ciepłem dobrych relacji i pozwala zarówno na odpoczynek jak i pracę z laptopem czy notatkami. W kuchni można wygodnie zjeść zarówno przyrządzony samemu (dzięki pełnemu wyposażeniu kuchni) posiłek jak i świeżo przywieziony lub przygrzany w mikrofalówce. Jeśli nie lubisz gotować o obiady nie musisz się martwić - pod domem w samym budynku znajdziesz dwa miejsca, z których nie wyjdziesz głodny, a cała okolica tętni kulinarnym życiem. 

Doskonale wyposażona we wszystkie niezbędne asortymenta dobrego kucharza kuchnia z przytulną jadalnią zapewnia przestrzeń do kulinarnych zabaw i inspiracji. świetny piekarnik, palniki i garnki. W szafkach czai się herbara i świetna kawa, a za nimi zastępy przypraw, do wyboru do koloru! A po kolacji nowoczesna zmywarka sama zajmie się wszystkim tak byście mogli zrelaksować się w salonie czy sypialni.

Zobacz nasz luksusowy apartament do wynajęcia Rozkosz Czereśni i dowiedz się w jaki sposób zapewni ci on niezwykle komfortowy pobyt w Warszawie.

Zapoznaj się z naszą elastyczną ofertą wynajmów apartamentów w Warszawie.Zapoznaj się z naszą elastyczną ofertą wynajmów apartamentów w Warszawie.